- 29.03: bestuurslid Lieven Kinds introduceert de Nokerse vormelingen in de geschiedenis van de Sint-Ursmaruskerk.
- 02.04 tot 16.04: tentoonstelling van oude kermisaffiches aan de ramen van de bibliotheek, i.s.m. het Gulden Eicomité en de bibliotheek. Voor de foto’s, klik aan.
- 08.06: gemeentebestuur wijst namen toe aan 3 nieuwe straten: René D’Huyvetterstraat, Pompstraatje en Tramstatie, op advies van Hultheim.
- 25.06: erevoorzitter Raoul De Bel werkt mee aan het AVS-programma ‘Rond de toren’ en legt uit hoe Kruishoutem ooit de trein … en een rosse buurt miste.
- 09.07: voorzitter Edwin De Borggraeve geeft tijdens de viering van de 30.000ste Last Post in het brandweerarsenaal een korte duiding over hoe Kruishoutem de Eerste Wereldoorlog doorstond.
- 13.09: OMD lokt ondanks het slechte weer 550 bezoekers naar de site van Herlegem Kasteel. Voor de foto’s, klik aan.
- 16.10: geanimeerde gespreksavond ‘Romeinen, barbaren en … archeologen’ met Kurt Braeckman, conservator van het Provinciaal Archeologisch Museum te Velzeke, over 25 jaar opgravingen op de Kapellekouter, valt in de smaak bij een 100-tal geïnteresseerden. Voor de foto’s, klik aan.
- 11.12: voorstelling van het 14de jaarboek door eindredacteur Lieven Kinds met intermezzo’s door toneelgezelschap ’t Komt in Orde. Voor de foto’s, klik aan.